Sam decydujesz jaki okres czasu cie interesuje, ile posiłków ma zawierać twój BOX oraz ustalasz miejsce i godziny dostaw.

JAK DZIAŁAMY?

Naszym celem jest dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków, stworzonych z myślą o Twoich potrzebach. Co tydzień Nasi specjaliści ( dietetyk kliniczny i sportowy, trener, kucharze) opracowują całkowicie nowe menu, w różnych opcjach dietetycznych i kalorycznych, wszystko po to abyś Ty mógł osiągnąć swój cel zdrowo, smacznie i skutecznie. Wyróżnia nas różnorodność, nie powielamy cyklicznie tych samych jadłospisów, u nas co tydzień otrzymasz nowe zestawienia posiłków.

Bez względu na to czy zależy Ci na zgubieniu zbędnych kilogramów, poprawie samopoczucia czy po prostu chciałbyś jeść zdrowo i smacznie… dobrze trafiłeś!!! Codziennie  dostarczymy Ci zdrowe posiłki ze świeżych, sezonowych produktów, uwzględniając odpowiednie zalecenia dietetyczne dla poszczególnych diet.

Mamy świadomość, że przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, komponowanie dań tak aby nie były monotonne jest niełatwe i bardzo czasochłonne, dlatego też pozostaw to Nam – my zajmiemy się układaniem diety, liczeniem kalorii, gotowaniem i dostarczaniem, Tobie pozostanie już tylko delektować się smakiem oraz cieszyć z efektów.

NASZA dieta, TWÓJ sukces !!!

Oferujemy Ci zbilansowane posiłki w kilku opcjach dietetycznych, a asortyment naszych diet stale się powiększa, jeśli potrzebujesz indywidualnie dobranej diety Nasz dietetyk ją dla Ciebie skomponuje, a my zajmiemy się resztą 😉

Prawda, że to proste?

Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 530 229 666 i złożyć zamówienie lub skorzystać z formularza zamówień dostępnego w zakładce ZAMÓW, nasza obsługa, a w razie potrzeby dietetyk z którym macie Państwo stały kontakt telefoniczny, pomoże dobrać odpowiednią kaloryczność, istnieje także możliwość indywidualnej konsultacji dietetycznej w gabinecie połączonej z analizą składu i masy ciała, co pozwoli ocenić zawartość tkanki mięśniowej, tłuszczowej i wody w organizmie, dzięki czemu jesteśmy w stanie precyzyjniej określić zapotrzebowanie energetyczne danej jednostki. Decydujesz jaki okres czasu cie interesuje, ile posiłków ma zawierać twój BOX oraz ustalasz miejsce i godziny dostaw.

JAK TO DZIAŁA

Wybierasz dietę

zgodną ze swoimi upodobaniami i potrzebami, w odpowiedniej dla siebie kaloryczności

Zamawiasz

telefonicznie lub online – kliknij ZAMÓW i opłać zamówienie w wygodny dla siebie sposób, bez wychodzenia z domu 

Dostarczamy zestaw

Codziennie rano kurier dowozi pod wskazany przez Ciebie adres o umówionej porze zestaw posiłków dietetycznych na cały dzień

jesteś fit

Cieszysz się pysznym, zdrowym jedzeniem, świetną sylwetką i wyśmienitym samopoczuciem